Privātuma politika

Personas datu aizsardzība

Lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs esam ieviesuši vairākus drošības pasākumus, kas darbojas, ievadot, pārsūtot vai apstrādājot personas datus.

Personas informācijas izpaušana un šīs informācijas nodošana trešajām personām

Jūsu personisko informāciju mums var izpaust tikai tad, ja tas ir nepieciešams:

Personas informācija, kas saņemta mūsu rīcībā reģistrācijas laikā, var tikt nodota trešajām organizācijām un personām, kas sadarbojas ar mums, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Šo informāciju neizmantos citiem mērķiem, izņemot tos, kas uzskaitīti iepriekš. Jūsu e-pasta adrese, kuru jūs reģistrējat, var izmantot, lai nosūtītu jums ziņas vai paziņojumus par izmaiņām, kas saistītas ar jūsu pieteikumu, kā arī sūtīt ziņas par notikumiem uzņēmumā un izmaiņām, svarīgu informāciju par jauniem produktiem un pakalpojumiem utt. Jūs varat izvēlēties neakciju uz šiem e-pasta ziņojumiem.

Sīkfailu izmantošana

Kad lietotājs apmeklē vietni, viņa datorā tiek ierakstīts sīkfails (ja lietotājs atļauj šādus failus). Ja lietotājs jau ir apmeklējis šo vietni, sīkfaila fails tiek lasīts no datora. Viens no sīkdatņu izmantošanas virzieniem ir saistīts ar faktu, ka tie palīdz apkopot apmeklētāju statistiku. Šī informācija palīdz noteikt, kāda informācija klientiem nosūtītajai informācijai var viņus interesēt. Šo datu vākšana notiek vispārīgā veidā un nekad nav saistīta ar lietotāju personisko informāciju.

Trešās personas, tostarp Google, rāda mūsu uzņēmuma reklāmas interneta vietnēs. Trešās personas, tostarp Google, izmanto sīkdatnes, lai parādītu reklāmas, pamatojoties uz iepriekšējo lietotāju, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni un interesi Web pārlūkprogrammas. Lietotāji var neļaut Google izmantot sīkfailus. Lai to izdarītu, apmeklējiet Google īpašo lapu šajā vietā: http://www.google.com/privacy/ads/

Izmaiņas konfidencialitātes paziņojumā

Periodiski tiek atjaunināts paziņojums par konfidencialitāti. Tas mainīs iepriekšējā atjauninājuma datumu, kas norādīts dokumenta sākumā. Ziņojumi par izmaiņām šajā pieteikumā tiks ievietoti mūsu vietņu pamanāmā vietā

Paldies par jūsu interesi par mūsu sistēmu!